Limanovia - Wisła. Garguła: błędu nie popełnimy [ZDJĘCIA, VIDEO]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4
No oby. Z całą sympatią dla Limanovii nie chciałbym, żeby zrobili z nami to samo, co z Lechią

Byłby szok. Na szczęście to niemożliwe.