Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17239
Stary 25.10.2011, 12:22
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Uprzedzaj, co wrzucasz. Przecież to jest kryminał.

Jakby nam Jacek Majchrowski zafundował taki prokrakowski, jarmarczny teledysk o Reymanie - to chyba doszłoby do rewolucji, protestów jak podczas szczytu w Seattle.

Ta jasne. A jak Wam herb zmienili to Bastylie zburzyliście.

P.S. Teledysk jest nietrafiony jeżeli chodzi o kobity, mercedesy itp, ale się broni bo jest skierowany nie do kibiców i kiboli tylko do szerszej masy. I to zapewne chwyci. Natomiast muzyka i tekst na plus
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując