flamengista napisał(a):

Uprzedzaj, co wrzucasz. Przecież to jest kryminał.
Jakby nam Jacek Majchrowski zafundował taki prokrakowski, jarmarczny teledysk o Reymanie - to chyba doszłoby do rewolucji, protestów jak podczas szczytu w Seattle.
|
Ta jasne. A jak Wam herb zmienili to Bastylie zburzyliście.
P.S. Teledysk jest nietrafiony jeżeli chodzi o kobity, mercedesy itp, ale się broni bo jest skierowany nie do kibiców i kiboli tylko do szerszej masy. I to zapewne chwyci. Natomiast muzyka i tekst na plus
