dynek.pl napisał(a):

Dzisiaj Maaskant płacze w "Dzienniku Polskim", ze w obliczu kontuzji (jak źle przygotowali zawodników to ma) ma za wąską kadrę - czyli juz nie ma dwóch równorzędnych jedenastek Ja bym mu o ile zostanie nie kupił nikogo w zimie - żeby nie było tłumaczeń, ze muszą sie zgrywać kolejne pól roku.
|
Tylko Genkov leczy typową mięśniową kontuzję, którą ewentualnie można by tłumaczyć złym przygotowaniem. Każdy mógł na własne oczy przekonać się jak doszło do kontuzji Małego, Maora i Bunozy, z kolei achilles Sobola to swoisty znak czasów. Jest coraz starszy, a z tego co pamiętam miewał już z achillesami kłopoty.
Jak następnym razem będziesz walił w Maaskanta jak w bęben, to przynajmniej wykaż się chociaż odrobiną pomyślunku.