Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6562
Stary 25.10.2011, 12:19
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj Maaskant płacze w "Dzienniku Polskim", ze w obliczu kontuzji (jak źle przygotowali zawodników to ma) ma za wąską kadrę - czyli juz nie ma dwóch równorzędnych jedenastek Ja bym mu o ile zostanie nie kupił nikogo w zimie - żeby nie było tłumaczeń, ze muszą sie zgrywać kolejne pól roku.

Tylko Genkov leczy typową mięśniową kontuzję, którą ewentualnie można by tłumaczyć złym przygotowaniem. Każdy mógł na własne oczy przekonać się jak doszło do kontuzji Małego, Maora i Bunozy, z kolei achilles Sobola to swoisty znak czasów. Jest coraz starszy, a z tego co pamiętam miewał już z achillesami kłopoty.

Jak następnym razem będziesz walił w Maaskanta jak w bęben, to przynajmniej wykaż się chociaż odrobiną pomyślunku.
Ostatnio edytowane przez Cichy : 25.10.2011 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując