http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
'Menedżer miał także nakazać starszym zawodnikom, żeby zastanowili się, jakie błędy popełnili i zgłaszali je na treningach do poprawy'
fajna metoda mogliby ja u nas zastosowac po zawalonym meczu... a jezeli nie poprawiaja popelnianych bledow to po wyplacie.... heheh w normalnej pracy jak dajesz dupy to albo cie zwalniaja albo kaza poprawic a jak tego nie robisz to wtedy out.... w pilce jak dasz dupy mozesz powiedziec ze slabszy dzien miales..... Ferguson to jednak jeden z lepszych (jak nie najlepszy) na swiecie trener i maskant moglby sie sporo od niego nauczuc....