dynek.pl napisał(a):

raz sie skonczyly, a raz nie wiec nie jest to regułą
Dzisiaj Maaskant płacze w "Dzienniku Polskim", ze w obliczu kontuzji (jak źle przygotowali zawodników to ma) ma za wąską kadrę - czyli juz nie ma dwóch równorzędnych jedenastek Ja bym mu o ile zostanie nie kupił nikogo w zimie - żeby nie było tłumaczeń, ze muszą sie zgrywać kolejne pól roku.
|
To jesteś za Wisłą czy przeciwko Maaskantowi?