wolfy napisał(a):

|
Skorża nie grał na trzech frontach, bo europejskie puchary za jego czasów kończyły się w lecie.
|
raz sie skonczyly, a raz nie wiec nie jest to regułą
Dzisiaj Maaskant płacze w "Dzienniku Polskim", ze w obliczu kontuzji (jak źle przygotowali zawodników to ma) ma za wąską kadrę - czyli juz nie ma dwóch równorzędnych jedenastek

Ja bym mu o ile zostanie nie kupił nikogo w zimie - żeby nie było tłumaczeń, ze muszą sie zgrywać kolejne pól roku.