Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6554
Stary 25.10.2011, 11:09
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
jasne... Skorży lige europejską wygrywają zawodnicy którzy chcą się pokazać jak Radovic (nie kończu mu sie czasem kontrakt?) i mocno opłacony Ljuboja.

Dołóżcie do Wisły 1-2 graczy na miarę pensji 500 000 euro/ sezon to ogramy taki Apoel w eliminacjach LM. Popatrzcie sobie co dawał Apolowi Ailton a co daje Legii Ljuboja. My takich graczy nie mamy.

Melikson? Gwiazda początku sezonu i na tym koniec.
Szkoda ze w naszych szeregach nie ma ambitnych grajkow co by sie chcieli pokazac.
Czyzby zadowalala ich zabawa w naszym błocie? A moze gra w Naszej Wisle to poprostu szczyt marzen i zwięczenie piłkarskiej kariery, ot taka polska Barcelona
Odpowiedz cytując