Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6553
Stary 25.10.2011, 11:09
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Można gościowi kilka rzeczy zarzucić,ale on ma za sobą to co najistotniejsze. Wyniki. W obecnych realiach finansowo - organizacyjnych inaczej byśmy nie grali. Pewnie,że można pewne elementy dopracować ale jakościowo lepiej nie będzie.Z drugiej strony jesteśmy w czubie tabeli, więc ciężko oczekiwać aby było jeszcze lepiej. Poza tym liga ma kilkadziesiąt kolejek i na to trzeba patrzeć a nie przez pryzmat tego jak się zaczęło. Jesteśmy w czubie,kupę meczów przed nami i pomimo znaczących osłabień gramy i wygrywamy. To się liczy.
Tym bardziej, że według mnie zaczęliśmy całkiem nieźle ligę. Mając tutaj na uwadze trudne pojedynki z Litexem i Apoelem w pucharach.
Odpowiedz cytując