kacpergawlo napisał(a):

Tylko, że dzięki Legii upadły dwa mity na temat Skorży:
a) boi się stawiać na młodych
b) nie potrafi przygotować drużyny fizycznie.
Ot, po prostu Wisła wtedy i teraz nie ma jakości.
|
jasne... Skorży lige europejską wygrywają zawodnicy którzy chcą się pokazać jak Radovic (nie kończu mu sie czasem kontrakt?) i mocno opłacony Ljuboja.
Dołóżcie do Wisły 1-2 graczy na miarę pensji 500 000 euro/ sezon to ogramy taki Apoel w eliminacjach LM. Popatrzcie sobie co dawał Apolowi Ailton a co daje Legii Ljuboja. My takich graczy nie mamy.
Melikson? Gwiazda początku sezonu i na tym koniec.