Jarza napisał(a):

Drodzy Bracia Wiślacy i Siostry Wiślaczki,
Wielka prośba o zagłosowanie na moje wirtualne mieszkanie w akcji "Osiedle LG"
Jest szansa wyłapania za darmo, albo za dobrą cenę sprzęt RTV od LG.
Warunkiem jest duża liczba głosów i jeśli mi się uda zakwalifikować, zrobienie kozackiego testu na YouTube.
Także jak widzicie nie wszystko jest tylko w moich rękach.
Dlatego kieruję swoją prośbę do Was. Cała procedura zajmuje jakieś 20 sekund.
wystarczy wejść na ten link: http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/jarzonek-jarzonkowie
Nacisnąć "Zagłosuj" i wpisać kod z obrazka.
Operację można powtarzać co kilka godzin!
Z góry dzięki!!!
|
Głos poszedł pierwszy i nie ostatni. Powodzenia życzę.
