Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.10.2011, 10:26. Prośba o Wasze głosy - Osiedle LG
Drodzy Bracia Wiślacy i Siostry Wiślaczki,
Wielka prośba o zagłosowanie na moje wirtualne mieszkanie w akcji "Osiedle LG"
Jest szansa wyłapania za darmo, albo za dobrą cenę sprzęt RTV od LG.
Warunkiem jest duża liczba głosów i jeśli mi się uda zakwalifikować, zrobienie kozackiego testu na YouTube.

Także jak widzicie nie wszystko jest tylko w moich rękach.
Dlatego kieruję swoją prośbę do Was. Cała procedura zajmuje jakieś 20 sekund.

wystarczy wejść na ten link: http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/jarzonek-jarzonkowie
Nacisnąć "Zagłosuj" i wpisać kod z obrazka.

Operację można powtarzać co kilka godzin!

Z góry dzięki!!!
Odpowiedz cytując