Mario Nh napisał(a):

To co podoba mi się u Maaskanta to szachowanie siłami poszczególnych piłkarzy.
Nie podpala się, nie ulega krytyce.
|
Można gościowi kilka rzeczy zarzucić,ale on ma za sobą to co najistotniejsze. Wyniki. W obecnych realiach finansowo - organizacyjnych inaczej byśmy nie grali. Pewnie,że można pewne elementy dopracować ale jakościowo lepiej nie będzie.Z drugiej strony jesteśmy w czubie tabeli, więc ciężko oczekiwać aby było jeszcze lepiej. Poza tym liga ma kilkadziesiąt kolejek i na to trzeba patrzeć a nie przez pryzmat tego jak się zaczęło. Jesteśmy w czubie,kupę meczów przed nami i pomimo znaczących osłabień gramy i wygrywamy. To się liczy.