Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6538
Stary 25.10.2011, 09:00
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Niestety będziesz musiał żyć dalej z tym moralnym brzemieniem. Może wzorem Wielkiego Poety udasz się na emigracje wewnętrzną? Jakość postów na forum na pewno na tym nie ucierpi.
Emigracje wewnetrzna? Hehe WTF? Totalitaryzm?

Chyba nie musze ci przypominac ze nie masz zbyt wiele tutaj do powiedzenia.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 25.10.2011 o godz. 09:23.
Odpowiedz cytując