snyrting napisał(a):

|
Niestety będziesz musiał żyć dalej z tym moralnym brzemieniem. Może wzorem Wielkiego Poety udasz się na emigracje wewnętrzną? Jakość postów na forum na pewno na tym nie ucierpi.
|
Emigracje wewnetrzna? Hehe WTF? Totalitaryzm?
Chyba nie musze ci przypominac ze nie masz zbyt wiele tutaj do powiedzenia.