|
Skoro zabraknie ci 2 pozniej punktow to znaczy ze byles po prostu slabszy. Bo masz 30 meczy i jest gdzie punktow zbierac. Jesli mamy w taki sposob wygrywac to po co wogole grac...
Zrobmy skladke na forum i mistrza mamy.
Ide tokiem twojego myslenia. Ja mam odmienne zdanie.
Zgadzam sie co do poprawnosci tego forum....
|