Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6550
Stary 25.10.2011, 08:38
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem to Skorża chciał Franka, ale zarząd zablokował transfer. Co nie zmienia faktu że presje wywarli kibice, niewiem czy akurat ty, ale ci co zaciekle bronili dostępu Frankowskiego do klubu, są sami sobie winni że tak dobry zawodnik nie gra dzisiaj dla Białej Gwiazdy.
Jeśli chodzi o zarząd to słyszałem inaczej ale nie udaję, że mam jakieś magiczne informację więc biorę na wiarę to co piszesz, ale nie zmienia to faktu że Skorża nie zrobił nic żeby chociaż zaakcentować chęć Franka w Wiśle ( wystarczyły by delikatne medialne gierki ) a postąpił tak ze względu na tę częśc kibiców którą omotał tak że do dziś pomimo ujawnienia jego "prawdziwych marzeń", bolesnych wspomnień hańbiących porażek bronią go jak swojaka. Ja jeśli spotykam innego kibica Wisły i mam ochotę sobie tak bardziej otwarcie pogadac o Wiśle zawsze pytam kogo bardziej ceni Skorże czy Frania jeśli Skorże to po prostu szybciej kończę rozmowę.
Odpowiedz cytując