Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17232
Stary 25.10.2011, 08:36
flamengista napisał(a):Wyświetl post

Jakby nam Jacek Majchrowski zafundował taki prokrakowski, jarmarczny teledysk o Reymanie - to chyba doszłoby do rewolucji, protestów jak podczas szczytu w Seattle.

Oczywiście pod warunkiem, że ta rewolucja ograniczyłaby się do oburzania się w internecie
Odpowiedz cytując