flamengista napisał(a):

Jakby nam Jacek Majchrowski zafundował taki prokrakowski, jarmarczny teledysk o Reymanie - to chyba doszłoby do rewolucji, protestów jak podczas szczytu w Seattle.
|
Oczywiście pod warunkiem, że ta rewolucja ograniczyłaby się do oburzania się w internecie
