Uran235 napisał(a):

(...)
Co Wy na to panie i panowie spod znaku (L)? Jak dla mnie straszna wieś.
|
Uprzedzaj, co wrzucasz. Przecież to jest kryminał.
Jakby nam Jacek Majchrowski zafundował taki prokrakowski, jarmarczny teledysk o Reymanie - to chyba doszłoby do rewolucji, protestów jak podczas szczytu w Seattle.
A tu Legioniści piszą, że tekst "niezły", tylko teledysk nie udany.
Cóż, to wasza legenda, więc daruję sobie dalsze komentarze.