Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17231
Stary 25.10.2011, 08:21
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Co Wy na to panie i panowie spod znaku (L)? Jak dla mnie straszna wieś.
Uprzedzaj, co wrzucasz. Przecież to jest kryminał.

Jakby nam Jacek Majchrowski zafundował taki prokrakowski, jarmarczny teledysk o Reymanie - to chyba doszłoby do rewolucji, protestów jak podczas szczytu w Seattle.

A tu Legioniści piszą, że tekst "niezły", tylko teledysk nie udany.

Cóż, to wasza legenda, więc daruję sobie dalsze komentarze.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując