|
Z tego co wiem to Skorża chciał Franka, ale zarząd zablokował transfer. Co nie zmienia faktu że presje wywarli kibice, niewiem czy akurat ty, ale ci co zaciekle bronili dostępu Frankowskiego do klubu, są sami sobie winni że tak dobry zawodnik nie gra dzisiaj dla Białej Gwiazdy.
|