Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
6548
25.10.2011, 07:51
<Crasch>
napisał(a):
hola, hola. A to Frankowskiego nie chcieli kibice, nie trener
Co niby dobrze świadczy o Skorży? Jaki trener żeby przy pucować się kibicom rezygnuje z pewnych bramek?
Tarann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tarann
Znajdź inne posty napisane przez Tarann