Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6547
Stary 25.10.2011, 07:28
Tarann napisał(a):Wyświetl post
1. Pana Maćka można uderzyć na wiele innych sposobów niż derby i Levadia a używa się ich bo to nie złośliwe przypadki czy kwestia stadionu a wyniki błędów w sztuce trenerskiej: nieogarniecia szatni i przykładowo spieprzonych przygotowań do sezonu. Wygrać te mecze powinni nawet na nieskoszonej łące mając za fanów dwie mućki.

2. Bronisz polską myśl szkoleniową odwołaniem do .... polskiej przedpotopowej myśli szkoleniowej

3. Co do młodzieży to ty chcesz ich oceniać po kilku rozegranych meczach a trener musi przed. Dlatego to Maskant jest trenerem.

4. Skorża nie miał kasy? Miał i wydał na Jirsaka, Niedzielana, Kirma dostał Marcelo i najlepszą kadrowo drużynę w Polsce jako bazę ( nie istotne czy Bednarz ich ściągał, zresztą później gdy po frajersku wykopał gościa który go sprowadził z klubu pokazał swoje transferowe umiejętności które w pełnej klasie potwierdził w zeszłym sezonie w Legii mając najbardziej komfortowe warunki od czasu gdy Legia brała do wojska)

Wzajemnie miłego weekendu

PS.<b> zapomniałem że mogł mieć jeszcze Frankowskiego ale..... cóż nie dziwię się Panu Maćkowi bo faktem jest, że nijak nie pasował on do taktyki wielkiej dzidy</b>.
hola, hola. A to Frankowskiego nie chcieli kibice, nie trener
Odpowiedz cytując