|
W moim odczuciu Skorża gdzieś zbłądził w relacji z piłkarzami za swojej kadencji w Wiśle. I to była jego porażka.
W Legii był na tej samej drodze a teraz widać że chyba wyciągnął wnioski. Oceniać go można w dłuższej perspektywie, sądzę że nie był po pierwszym sezonie w Wiśle gotowy na sukces który go spotkał.
Gdy odchodził miałem mu to trochę za złe, ale jednak to było konieczne. Błędy były zbyt poważne, jedynie czyszczenie kadry do cna w tamtym okresie mogło przynieść efekty. Ale lepiej że tego uczył się w Legii.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|