Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7190
Stary 25.10.2011, 06:38
my rozmawiamy o polityce podmiotu, który tymczasowo zarządza naszym klubem (sekcją piłkarską), jeśli ten zarządca robi w bu.a najważniejszą część klubu T.S. WISŁA - czyli kibiców nie możemy się na to godzić.
Oczywiście nie powinniśmy lecieć z donosem, ale trzeba rozmawiać z podmiotem zarządzającym i przedstawiać skutki ich działań. A powinno to robić stowarzyszenie kibiców, dla dobra tego zarządcy- bo ktoś wcześniej czy później się do nich dobierze.
Odpowiedz cytując