adamd303 napisał(a):

|
Namawianie mnie przez kolegę Wiślak 68 do złożenia donosu na klub, któremu kibicuję od 38 lat i zaliczyłem krótki epizod w trampkarzach u trenera Smotra, jest czymś absurdalnym i niesmacznym.
|
"Ja jako konsument mam swoje prawa i moim zdaniem taki zapis o braku możliwości zwrotu biletu jest klauzulą niedozwoloną będącą podstawą do wymierzenia klubowi kary przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta". Zgadnij czyje to słowa

?
W którymś momencie blefowałeś.