Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7189
Stary 25.10.2011, 01:17
adamd303 napisał(a):Wyświetl post
Namawianie mnie przez kolegę Wiślak 68 do złożenia donosu na klub, któremu kibicuję od 38 lat i zaliczyłem krótki epizod w trampkarzach u trenera Smotra, jest czymś absurdalnym i niesmacznym.
"Ja jako konsument mam swoje prawa i moim zdaniem taki zapis o braku możliwości zwrotu biletu jest klauzulą niedozwoloną będącą podstawą do wymierzenia klubowi kary przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta". Zgadnij czyje to słowa ?
W którymś momencie blefowałeś.
Odpowiedz cytując