|
Nie dajmy się zwariować. Za pare kolejek na tym samym forum bedziemy jechac po sedziach ze nam nie gwizdneli karniaka albo nie uznali bramki. W zeszlym sezonie z udzialem innym klubow sedziowie tez gwizdali skandalicznie ale tego sie juz niepamieta...
|