Wyświetl pojedynczy post
Aletsch
Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.10.2011, 22:55
Nie dajmy się zwariować. Za pare kolejek na tym samym forum bedziemy jechac po sedziach ze nam nie gwizdneli karniaka albo nie uznali bramki. W zeszlym sezonie z udzialem innym klubow sedziowie tez gwizdali skandalicznie ale tego sie juz niepamieta...
Odpowiedz cytując