http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 0-0
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1-1
Korona Kielce - Łódzki KS 0-0
Lech Poznań - Legia Warszawa 1-1
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 1-1
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-0
Widzew Łódź - Cracovia 0-0
Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0