Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
Od: 11.2010
Offline
#
17217
24.10.2011, 20:25
Niecieczy brakuje 3 punktów do lidera, to - zakładając zwycięstwo Legii w zaległym meczu z Zagłębiem - mniej niż nam. Więc te derby Małopolski to jeszcze można w ekstraklasie zobaczyć
przem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przem
Znajdź inne posty napisane przez przem