Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17217
Stary 24.10.2011, 20:25
Niecieczy brakuje 3 punktów do lidera, to - zakładając zwycięstwo Legii w zaległym meczu z Zagłębiem - mniej niż nam. Więc te derby Małopolski to jeszcze można w ekstraklasie zobaczyć
Odpowiedz cytując