mcovalski napisał(a):

Czy ktoś był w w factory outlet w Modlniczce. Dzisiaj otwierali. Chodzi mi tylko czy warto tam jechać czy ceny z dupy a nie outletowe ?
ponawiam
|
byłem z dziewczyną, kupiła kurtkę na której faktycznie zaoszczędziła ale w większości cenny jak dla mnie to w sumie prawie jak na zwykłej promocji w sklepie, bardziej to kolejna galeria niż outlet. Ludzi pełno, a mało kto z jakimiś konkretnymi zakupami.