Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24044
Stary 24.10.2011, 20:18
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś był w w factory outlet w Modlniczce. Dzisiaj otwierali. Chodzi mi tylko czy warto tam jechać czy ceny z dupy a nie outletowe ?

ponawiam
Al_29 napisał(a):Wyświetl post
Otwarcie było 19
Ceny trochę niższe niż normalnie, ale szału nie ma... Ale myślę, że można coś ciekawego znaleźć

byłem z dziewczyną, kupiła kurtkę na której faktycznie zaoszczędziła ale w większości cenny jak dla mnie to w sumie prawie jak na zwykłej promocji w sklepie, bardziej to kolejna galeria niż outlet. Ludzi pełno, a mało kto z jakimiś konkretnymi zakupami.
Ostatnio edytowane przez Luu... : 24.10.2011 o godz. 20:21.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując