Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
1759
24.10.2011, 20:08
Chciałam tylko zwrócić uwagę, że nagonka medialna (myślę tu o TV) nie dotyczy jedynie legijnego C+. Posłuchajcie co mówią Kołtoń z Borkiem i ich goście w bratnim klubowo ("Sląsk") Polsacie Soprt. Nie wiem czy nie są gorsi>
ooona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ooona
Znajdź inne posty napisane przez ooona