Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24042
Stary 24.10.2011, 19:40
Jak wygląda korzystanie z promocji "środy z orange" wysyłam SMS na nr 241 o treści FILM i ma przyjść jakiś kod i wystarczy pokazać ten kod w kasie i kupuję bilety , czy trzeba jakoś wcześniej rezerwować te bilety czy jak
Z góry dzięki za odpowiedź
Odpowiedz cytując