Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6527
Stary 24.10.2011, 19:33
Kris Dee napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem zwolennikiem DZIDY na napastnika, ale lepsze to niz czesto, ostatnio grana przez nas DZIDA w aut.
skoro gramy DZIDE w aut, to jakim cudem Genkov z Bitonem mają coś zmienić? No chyba ze napiszesz ze gramy dzide w aut dlatego ze Biton przegrywa główki
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując