Kris Dee napisał(a):

|
Nie jestem zwolennikiem DZIDY na napastnika, ale lepsze to niz czesto, ostatnio grana przez nas DZIDA w aut.
|
skoro gramy DZIDE w aut, to jakim cudem Genkov z Bitonem mają coś zmienić? No chyba ze napiszesz ze gramy dzide w aut dlatego ze Biton przegrywa główki