Karherop napisał(a):

Mamy do końca 6 spotkań , z czego 4 u siebie + derby i mecz we Wrocławiu . Szczerze ? nie wyobrażam sobie innego wyniku niż 5 naszych zwycięstw i remisu ze Śląskiem .
Po meczu z Podbeskidziem możliwe że zostaniemy liderem ekstraklasy . Lech gra z Legią , remis bardzo mile widziany , oraz Śląsk z Lechią na nowym stadionie . Wrocławian może zjeść trema oraz znakompity bramkarz Lechii . Obstawiam również przyjacielski remis .
Nie pozostanie nam też nic innego jak nie schodzić z 1 miejsca do czerwca 2012 roku .
|
Kolega właśnie wymienił czynniki o których wspomniałem w ostatnim akapicie pierwszego posta
W tym spotkaniu raczej nie zagra Tsvetan Genkov, który narzeka na problemy mięśniowe.
Liczę oczywiście na 3 punkty i kunszt strzelecki Dudu Bitona.
Na kartki muszą uważać - Tomas Jirsak oraz Gervasio Nunez, obaj mają na swoim koncie po 3 żółte kartki.