Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 24.10.2011, 19:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mamy do końca 6 spotkań , z czego 4 u siebie + derby i mecz we Wrocławiu . Szczerze ? nie wyobrażam sobie innego wyniku niż 5 naszych zwycięstw i remisu ze Śląskiem .

Po meczu z Podbeskidziem możliwe że zostaniemy liderem ekstraklasy . Lech gra z Legią , remis bardzo mile widziany , oraz Śląsk z Lechią na nowym stadionie . Wrocławian może zjeść trema oraz znakompity bramkarz Lechii . Obstawiam również przyjacielski remis .

Nie pozostanie nam też nic innego jak nie schodzić z 1 miejsca do czerwca 2012 roku .
Kolega właśnie wymienił czynniki o których wspomniałem w ostatnim akapicie pierwszego posta

W tym spotkaniu raczej nie zagra Tsvetan Genkov, który narzeka na problemy mięśniowe.
Liczę oczywiście na 3 punkty i kunszt strzelecki Dudu Bitona.

Na kartki muszą uważać - Tomas Jirsak oraz Gervasio Nunez, obaj mają na swoim koncie po 3 żółte kartki.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując