Wyświetl pojedynczy post
whistar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1756
Stary 24.10.2011, 19:07
Pamiętam na początku poprzedniej dekady była taka akcja pisania listów, e-maili itp. do C+ - chodziło o ich stosunek do Wisły (przodował w tym niejaki Laskowski) , wtedy można powiedzieć, że akcja się powiodła, przez kilka miesięcy powtarzali, że do Wisły nic nie mają, dziś sytuacja wróciła do legijnej normy. Może trzeba to powtórzyć? Wisła, jak wskazują wszystkie badania ma najwięcej sympatyków w Polsce - sympatyków - takich w fotelu przez telewizorem , to jest konkretna siła, ludzie nie chcą słyszeć szkalowania Wisły.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam

Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
Odpowiedz cytując