Pamiętam na początku poprzedniej dekady była taka akcja pisania listów, e-maili itp. do C+ - chodziło o ich stosunek do Wisły (przodował w tym niejaki Laskowski) , wtedy można powiedzieć, że akcja się powiodła, przez kilka miesięcy powtarzali, że do Wisły nic nie mają, dziś sytuacja wróciła do legijnej normy. Może trzeba to powtórzyć? Wisła, jak wskazują wszystkie badania ma najwięcej sympatyków w Polsce - sympatyków - takich w fotelu przez telewizorem

, to jest konkretna siła, ludzie nie chcą słyszeć szkalowania Wisły.