http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...ce__bysmy.html
Po prostu kur...ica człowieka bierze. Jeb... kut... z warszafki..., po prostu nie mieści się to w głowie, takie zdarzenie powinno być formalnie zgłoszone w Ektraklasie czy PZPN-ie. Panom od szczekania w tv chyba role się pomyliły. Do budy i nie szczekać!!!