szprotson napisał(a):

czyli inaczej.
Wg. Ciebie zmiana systemu gry spowoduje że DZIDA zagrana przez obrońców w końcówce meczu, będzie wygrana ?
Żeby piłka nie wracała w pole karne to trzeba jej głupio nie tracić (vide gra DZIDĄ) a nie wstawiać dwóch napastników by wygrywali przebitkę.
|
Nie jestem zwolennikiem DZIDY na napastnika, ale lepsze to niz czesto, ostatnio grana przez nas DZIDA w aut.