Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2830
Stary 24.10.2011, 17:57
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Własnie sposob działania flamengisty jest taki, ze raz sie bardziej przyklada do moderowania raz mniej. Raz banuje czy tam daje jakies punkty karne za spamowanie a po chwili sam spamuje itd
Moze jego moderowanie zalezy od tego czy ma dobry humor w danym momencie
Wynika to pewnie z tego, że jak mam czas to moderuję dokładniej. Coraz rzadziej niestety go nie mam. Co do "spamowania" to niezbyt rozumiem. Żadnych reklam nie umieszczam, jeśli o to chodzi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując