Jaroo1 napisał(a):

Własnie sposob działania flamengisty jest taki, ze raz sie bardziej przyklada do moderowania raz mniej. Raz banuje czy tam daje jakies punkty karne za spamowanie a po chwili sam spamuje itd
Moze jego moderowanie zalezy od tego czy ma dobry humor w danym momencie
|
Wynika to pewnie z tego, że jak mam czas to moderuję dokładniej. Coraz rzadziej niestety go nie mam. Co do "spamowania" to niezbyt rozumiem. Żadnych reklam nie umieszczam, jeśli o to chodzi.