Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 24.10.2011, 17:52
Trzeba od poczatku do konca grac uwaznie, rozegrac w koncu spotkanie bez odpuszczania, bez błedow w obronie, strzelic szybko 2 bramki i kontrolowac mecz bo znowu jak odpuscimy to bedzie nerwowka, głupie straty bramek i znowu jakis bład sedziego da podstawy by było o Nas głosno (w złym znaczeniu). Wiem, ze za duzo wymagan ale wierze, ze w koncu taki mecz zaliczymy - bez wiekszych problemow z pokonaniem przeciwnika.
Odpowiedz cytując