Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6523
Stary 24.10.2011, 17:32
tofik napisał(a):Wyświetl post
Nie musimy zmieniać systemu.
Biton mógłby grać cofniętego, a Genkow wysuniętego. Biton nieźle operuje piłką, umie grać kombinacyjnie, ma mocny strzał z obydwu nóg, umie się znaleźć w polu karnym.

Ja bym go ustawił w miejsce Garguły który nie daje asyst, goli, zazwyczaj dostaje piłkę i nie umie uwolnić się spod krycia, szuka minimalnego kontaktu i upada. Tak gra tego zawodnika wygląda. Czyli pożytek mały.
nie wiem czy kolego chodzimy na te same mecze ale nie jest to tylko moja opinia że to.... Gieniek jest typem napastnika który lubi rozgrywać i cofać się po piłkę walczy natomiast to Biton to lisek urwisek

Odpowiedz cytując