tofik napisał(a):

Nie musimy zmieniać systemu.
Biton mógłby grać cofniętego, a Genkow wysuniętego. Biton nieźle operuje piłką, umie grać kombinacyjnie, ma mocny strzał z obydwu nóg, umie się znaleźć w polu karnym.
Ja bym go ustawił w miejsce Garguły który nie daje asyst, goli, zazwyczaj dostaje piłkę i nie umie uwolnić się spod krycia, szuka minimalnego kontaktu i upada. Tak gra tego zawodnika wygląda. Czyli pożytek mały.
|
nie wiem czy kolego chodzimy na te same mecze

ale nie jest to tylko moja opinia że to.... Gieniek jest typem napastnika który lubi rozgrywać i cofać się po piłkę walczy natomiast to Biton to lisek urwisek