Sartre napisał(a):

No i bardzo dobrze całośc podsumowuje trzeci artykuł. Wszedzie cieszono się że Amica zdobyła mistrza, nie było takiej nagonki, nie było takich analiz jak teraz są, nie było pisania o korupcji, PZPN też sie nie wtrącał a sędziowie nie zostali ukarani tak jak teraz
