Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17193
Stary 24.10.2011, 15:02
No i bardzo dobrze całośc podsumowuje trzeci artykuł. Wszedzie cieszono się że Amica zdobyła mistrza, nie było takiej nagonki, nie było takich analiz jak teraz są, nie było pisania o korupcji, PZPN też sie nie wtrącał a sędziowie nie zostali ukarani tak jak teraz
Odpowiedz cytując