Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17192
Stary 24.10.2011, 14:45
raindog napisał(a):Wyświetl post
Mam do Ciebie krótkie pytanie, a mianowicie: czy sędzia dwa lata temu orżnął Wisłę w meczu o mistrza? Popełnił dziecinny błąd nie uznając bramki? Popełnił błędy w Poznaniu? Była z tego afera? I oto się cała sytuacja rozchodzi. Wtedy nie pisano o tym, że sędzia orżnął Wisłę w Krakowie i Poznaniu, lecz o wielkim pechu Wisły - a w zasadzie frajerstwie.
http://www.weszlo.com/news/4945-Kriv...sob_na_majstra

http://www.weszlo.com/news/4952-Sedz...jka_po_kolejce

http://www.weszlo.com/news/4972-I_ba..._Poznan_cieszy
Legionista
Odpowiedz cytując