|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa
Offline
|
|
raindog napisał(a): 
|
Mam do Ciebie krótkie pytanie, a mianowicie: czy sędzia dwa lata temu orżnął Wisłę w meczu o mistrza? Popełnił dziecinny błąd nie uznając bramki? Popełnił błędy w Poznaniu? Była z tego afera? I oto się cała sytuacja rozchodzi. Wtedy nie pisano o tym, że sędzia orżnął Wisłę w Krakowie i Poznaniu, lecz o wielkim pechu Wisły - a w zasadzie frajerstwie.
|
http://www.weszlo.com/news/4945-Kriv...sob_na_majstra
http://www.weszlo.com/news/4952-Sedz...jka_po_kolejce
http://www.weszlo.com/news/4972-I_ba..._Poznan_cieszy
|
|