Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6515
Stary 24.10.2011, 13:22
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Na Podbeskidzie chciałbym zobaczyć Genowa z Bitonem ;/ Trzeba taki wariant przećwiczyć a nie jak z taka drużyna ..
Niestety, ale wygląda na to że w najbliższym czasie tego nie przećwiczymy.
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...450,1,727.html
Odpowiedz cytując