jendrus napisał(a):

|
Na Podbeskidzie chciałbym zobaczyć Genowa z Bitonem ;/ Trzeba taki wariant przećwiczyć a nie jak z taka drużyna ..
|
Niestety, ale wygląda na to że w najbliższym czasie tego nie przećwiczymy.
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...450,1,727.html