Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6513
Stary 24.10.2011, 13:10
Ogólnie Wilk jest teraz w lepszej formie od sobola... powinien grać z Nunezem już .. Czas Sobola miną :(( Na Podbeskidzie chciałbym zobaczyć Genowa z Bitonem ;/ Trzeba taki wariant przećwiczyć a nie jak z taka drużyna ..
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując