|
Ogólnie Wilk jest teraz w lepszej formie od sobola... powinien grać z Nunezem już .. Czas Sobola miną :(( Na Podbeskidzie chciałbym zobaczyć Genowa z Bitonem ;/ Trzeba taki wariant przećwiczyć a nie jak z taka drużyna ..
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|