Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 24.10.2011, 13:04
^^ [czelendż] byłby świetnym rozwiązaniem jeżeli byłby na takiej samej zasadzie jak w hokeju na trawie, masz chyba 2-3 powtórki do wykorzystania, jak poprosisz o powtórkę i ona pokaże słuszną decyzję sędziego to tracisz możliwość kolejnych powtórek.

Nuniez od pierwszego meczu robi na mnie dobre wrażenie, idealnie pasuje jako partner Wilka. Jako jedyny w drużynie potrafi przerzucić ciężar gry z lewej strony na prawą jednym podaniem, nie zwalnia akcji... 3mln€ będzie trzeba wyciągnąć z kieszeni B.C. na wykupienie dwóch oczywistych zawodników.

I jeszcze małą dygresja. Jeżeli KEW J. szedłby w większości sytuacji do piłki na wyprzedzenie to nie tracilibyśmy tylu goli. Ustawia się dobrze, ale MUSI grać na wyprzedzenie przy dośrodkowaniach! Musi chcieć wybić piłkę jako pierwszy jak wściekły pitbull.
Odpowiedz cytując