|
^^ [czelendż] byłby świetnym rozwiązaniem jeżeli byłby na takiej samej zasadzie jak w hokeju na trawie, masz chyba 2-3 powtórki do wykorzystania, jak poprosisz o powtórkę i ona pokaże słuszną decyzję sędziego to tracisz możliwość kolejnych powtórek.
Nuniez od pierwszego meczu robi na mnie dobre wrażenie, idealnie pasuje jako partner Wilka. Jako jedyny w drużynie potrafi przerzucić ciężar gry z lewej strony na prawą jednym podaniem, nie zwalnia akcji... 3mln€ będzie trzeba wyciągnąć z kieszeni B.C. na wykupienie dwóch oczywistych zawodników.
I jeszcze małą dygresja. Jeżeli KEW J. szedłby w większości sytuacji do piłki na wyprzedzenie to nie tracilibyśmy tylu goli. Ustawia się dobrze, ale MUSI grać na wyprzedzenie przy dośrodkowaniach! Musi chcieć wybić piłkę jako pierwszy jak wściekły pitbull.
|