|
Moim zdaniem gramy w tej chwili optimum przy dostępnym składzie osobowym.
Nadzieja jedynie w Boguskim, że będzie w stanie wygryźć Kirma ze składu.
Poza tym nie widzę pola manewru - także w obronie. Zdarzają się tam indywidualne błędy i będą się zdarzać dalej. Rzecz w tym żeby poprzez właściwą asekurację skutki tych błędów eliminować. W związku z tym na pewno brak doświadczenia Czekaja nie pomoże mu wskoczyć do wyjściowej 11.
Natomiast warto zwrócić uwagę, że środek pomocy zaczął całkiem fajnie funkcjonować. I to bez Meliksona. Nie wiem nawet czy Sobolewski będzie miał taki łatwy powrót, bo Czarek a zwłaszcza Nunez robią tam świetną robotę.
|