szprotson napisał(a):

ale po co my mamy zmieniać tą taktyke?
przeciez jak zmienimy na 4-4-2 czy 4-2-2-2- czy tez inną to OBRONA zostaje taka sama.No chyba ze WY narzekacie na atak a obrona jest cacy
|
Może dlatego że Biton sam z przodu nawet z takim przeciwnikiem jak ŁKS nie potrafi wygrać ani jednej wysokiej piłki, słabo też gra tyłem do bramki , przez co gdy jesteśmy w tarapatach, jak w końcówce meczu w Łodzi, to piłka wraca w nasze pole karne jak bumerang.