Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6510
Stary 24.10.2011, 12:44
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale po co my mamy zmieniać tą taktyke?
przeciez jak zmienimy na 4-4-2 czy 4-2-2-2- czy tez inną to OBRONA zostaje taka sama.No chyba ze WY narzekacie na atak a obrona jest cacy
Może dlatego że Biton sam z przodu nawet z takim przeciwnikiem jak ŁKS nie potrafi wygrać ani jednej wysokiej piłki, słabo też gra tyłem do bramki , przez co gdy jesteśmy w tarapatach, jak w końcówce meczu w Łodzi, to piłka wraca w nasze pole karne jak bumerang.
Odpowiedz cytując