PvD napisał(a):

Zanim zaczniecie straszyć Wisłę urzędami proponuję zapoznać się z prawem konsumenta.
brak podstawy prawnej obowiązku przyjęcia zwrotu
|
Może i nie ma podstawy prawnej. Ale inne kluby mogą zwracać (np. Legia) a Wisła nie.
Ot, jeden z przyczynków wskazujących, gdzie i jak głęboko Wisła ma kibiców lub/i jak bardzo nieprofesjonalnie jest zarządzana.
I jak daleko jest od standardów handlu i szanowania klienta, które przyswoiły sobie nawet osiedlowe sklepy z pietruszką (płatność kartą czy zwrot towaru respektowana jest praktycznie w każdym sklepie).
O sprzedaży internetowej nawet nie wspominam.