Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7186
Stary 24.10.2011, 12:42
PvD napisał(a):Wyświetl post
Zanim zaczniecie straszyć Wisłę urzędami proponuję zapoznać się z prawem konsumenta.

brak podstawy prawnej obowiązku przyjęcia zwrotu
Może i nie ma podstawy prawnej. Ale inne kluby mogą zwracać (np. Legia) a Wisła nie.

Ot, jeden z przyczynków wskazujących, gdzie i jak głęboko Wisła ma kibiców lub/i jak bardzo nieprofesjonalnie jest zarządzana.

I jak daleko jest od standardów handlu i szanowania klienta, które przyswoiły sobie nawet osiedlowe sklepy z pietruszką (płatność kartą czy zwrot towaru respektowana jest praktycznie w każdym sklepie).

O sprzedaży internetowej nawet nie wspominam.
Odpowiedz cytując