Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17186
Stary 24.10.2011, 10:59
Przecież to był żart W weszło przecież wiadomo kto pracuje, i tam mają stosunkowo wymieszany skład. A w dodatku Kowal jest ostro skwaszony na Legię i on lubi, jak jej źle idzie, bo może wtedy marudzić jak to jest źle.

A w magazynie e-klasy na gazeta.pl potrafią pieprzyć jak potłuczeni. Ja to oglądam w zasadzie tylko dlatego, że lubię sobie pooglądać jakieś komentarze o lidze, ale oni tam albo strasznie nudzą, albo pieprzą jak potłuczeni.

@Awe: do tego dlaczego piszą o was a nie o Jadze odnosiłem się już wcześniej. Wy jesteście po prostu ważniejsi od Jagi.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 24.10.2011 o godz. 11:02.
Legionista
Odpowiedz cytując