Przecież to był żart

W weszło przecież wiadomo kto pracuje, i tam mają stosunkowo wymieszany skład. A w dodatku Kowal jest ostro skwaszony na Legię i on lubi, jak jej źle idzie, bo może wtedy marudzić jak to jest źle.
A w magazynie e-klasy na gazeta.pl potrafią pieprzyć jak potłuczeni. Ja to oglądam w zasadzie tylko dlatego, że lubię sobie pooglądać jakieś komentarze o lidze, ale oni tam albo strasznie nudzą, albo pieprzą jak potłuczeni.
@Awe: do tego dlaczego piszą o was a nie o Jadze odnosiłem się już wcześniej. Wy jesteście po prostu ważniejsi od Jagi.