Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17184
Stary 24.10.2011, 10:49
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Bo redakcja jest w Warszawie, to gdzie mają siedzieć? na Konfidenckiej?
Co dopiero ty albo jakiś inny udzielajacy się na naszym forum legionista burzył się, ze piszemy iż media sa warszawskie. Dokładnie tego samego argumentu użyłem...Zatem kolego jak sa warszawskie to sa stronnicze czy tez nie? Oglądam własnie magazyn ligowy na Gazeta.pl i zły jest Maaskant bo nie gada o decyzjach sedziego. Trenerzy na cąlym świecie mają zakaz mówienia, ale co tam...Zły jest Maaskant!
Od.......cie się już od Wisły, bo nie wina TSu, że sedziowie słabi. Już widze oczyma wyobraźni, kiedy zdobędziemy MP i będzie ujadanie jaki to słaby mistrz i jeszcze pomagali mu sędziowie.
Odpowiedz cytując