nesta napisał(a):

Adam Westfal, ktory komentowal dzis z Mielcarskim mecz, jest z Lodzi, zawsze robi transmisje lodzkich druzyn w C+. Jak mozna bylo dac kogos takiego do komentowania meczu ? Moze inaczej, mozna bylo gdyby facet byl dobry i znal sie na swojej robocie i potrafil oddzielic swoje sympatie od pracy. Nie dosc, ze zero jakiejkolwiek dykcji, charyzmy w glosie i w calej swojej osobie to gosc dostawal orgazmu przy kazdej akcji LKS, przez 15 min plakal nad bledem sedziego, az go Mielcarski zaczal mitygowac juz pare razy, bo mu bylo glupio samemu. A skonczyl nad usprawiedliwianiem skopania Kirma przez Golanskiego tym, ze niedobry sedzia nie uznal LKS bramki. Po prostu kpina!!
I tekst Dziewickiego w przerwie meczu "i ta nieszczesna sytuacja" jak okreslil bramke Wisly na 1-1.
Ja juz napisalem co o tym mysle na [email protected] Proponuje w kulturalnych acz dosadnych slowach wyrazic swoje zdanie na ten temat.
|
Przy pogodzie jaka wczoraj panowała, słabym [co nie dziwne] meczu i ogólnie kiepskiej oprawie spotkania już mi się ziewało. Gdy usłyszałam, że Westfal będzie komentował to mocno się zastanawiałam nad wyborem derby Manchesteru (no, ale jednak swój klub trzeba obejrzeć!

). Skróty z meczów przygotowuje dobrze, ale do komentowania się gość po prostu NIE NADAJE. Może znów "pierwotny" komentator nie dojechał?
A co do Dziewickiego- co za głąb wpadł na pomysł by dać mu mikrofon?! Szymkowiak- okey, Jezierski- jak najbardziej. Ale on? -,-
Co do maila- to chyba musielibyśmy wysyłać je nieustannie. Tam większość jest za Legiami i Amicami więc niech się gonią. Nie wiem jak Smokowskiego można uważać za najlepszego komentatora skoro obiektywizm to on może zachowuje co najwyżej w lidze francuskiej. Nigdy nie zapomnę jak Małego zaprosili i chcieli go "skosić", a jak przyszedł Arielek to oczywiście atmosferka jak u babci na obiadku

Na komentarze większości osób trzeba się po prostu uodpornić (jeśli się ogląda tv, C+) i tyle. W Orange było o tyle fajnie, że tam nawet Zarzeczny potrafił być obiektywny...
Na koniec muszę chyba przeprosić za OT
