Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17183
Stary 24.10.2011, 10:40
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Jak juz nie ma sie argumentow to wychodzi stary tekst ze cale polskie media kibicuja wiadomo komu

Nie robcie z Legii ulubiencow mediow a z Wisly wiecznych pokrzywdzonych bo jedno i drugie nie jest prawda.
Całych mediów to pewnie nie, ale grupy TVN (w tym Onetu) to na pewno. To zresztą nie jest nic dziwnego, w końcu to jedna grupa kapitałowa, ale powiedzmy to sobie wprost, a nie ściemniajmy że jest inaczej . Przykłady z ostatnich miesięcy, które osobiście widziałem (a nie oglądam TV zbyt często):

1) wieczorna audycja giełdowa TVN CNBS: rozmowa o sytuacji na rynkach finansowych, a dziennikarz przerywa wywiad i mówi co w stylu "wow Legia strzeliła gola" a potem wraca do rozmowy o giełdzie amerykańskiej (może facet liczy na szybki awans )

2) poranny program "Dzień Dobry TVN" i materiał "piłkarze Legii odwiedzili studio TVN" - Rybus sprawdza ja wygląda praca kamerzysty

3) satyryczny program "Szkło kontaktowe" TVN 24 i 20 minutowa wstawka o tym jak to wspaniale gra Legia z Rapidem z relacją "minuta po minucie"

bez napinki
Odpowiedz cytując