kreseq napisał(a):

Jak juz nie ma sie argumentow to wychodzi stary tekst ze cale polskie media kibicuja wiadomo komu 
Nie robcie z Legii ulubiencow mediow a z Wisly wiecznych pokrzywdzonych bo jedno i drugie nie jest prawda.
|
Całych mediów to pewnie nie, ale grupy TVN (w tym Onetu) to na pewno. To zresztą nie jest nic dziwnego, w końcu to jedna grupa kapitałowa, ale powiedzmy to sobie wprost, a nie ściemniajmy że jest inaczej

. Przykłady z ostatnich miesięcy, które osobiście widziałem (a nie oglądam TV zbyt często):
1) wieczorna audycja giełdowa TVN CNBS: rozmowa o sytuacji na rynkach finansowych, a dziennikarz przerywa wywiad i mówi co w stylu "wow Legia strzeliła gola" a potem wraca do rozmowy o giełdzie amerykańskiej (może facet liczy na szybki awans

)
2) poranny program "Dzień Dobry TVN" i materiał "piłkarze Legii odwiedzili studio TVN" - Rybus sprawdza ja wygląda praca kamerzysty
3) satyryczny program "Szkło kontaktowe" TVN 24 i 20 minutowa wstawka o tym jak to wspaniale gra Legia z Rapidem z relacją "minuta po minucie"
bez napinki
