nesta napisał(a):

Adam Westfal, ktory komentowal dzis z Mielcarskim mecz, jest z Lodzi, zawsze robi transmisje lodzkich druzyn w C+. Jak mozna bylo dac kogos takiego do komentowania meczu ? Moze inaczej, mozna bylo gdyby facet byl dobry i znal sie na swojej robocie i potrafil oddzielic swoje sympatie od pracy. Nie dosc, ze zero jakiejkolwiek dykcji, charyzmy w glosie i w calej swojej osobie to gosc dostawal orgazmu przy kazdej akcji LKS, przez 15 min plakal nad bledem sedziego, az go Mielcarski zaczal mitygowac juz pare razy, bo mu bylo glupio samemu. A skonczyl nad usprawiedliwianiem skopania Kirma przez Golanskiego tym, ze niedobry sedzia nie uznal LKS bramki. Po prostu kpina!!
I tekst Dziewickiego w przerwie meczu "i ta nieszczesna sytuacja" jak okreslil bramke Wisly na 1-1.
Ja juz napisalem co o tym mysle na [email protected] Proponuje w kulturalnych acz dosadnych slowach wyrazic swoje zdanie na ten temat.
|
Zrobione - mail poszedł do Canal+.